Підключіть мене →
×

Ми expirenza — міст до серця і очей вашого гостя, який допомагає швидко реагувати на враження клієнтів, до того, як вони захочуть написати поганий відгук в соціальних мережах або взагалі вирішили не повертатися

ДІЗНАВАЙСЯ

прямо від клієнта про всі недоліки свого закладу: чи була у нього муха в салаті, чи грубіянив офіціант Анатолій, і чи все йому сподобалося.
Більше про продукт →

СПОСТЕРІГАЙ

в одному чаті свого телефону за тим, що думають твої клієнти про нове меню, що пишуть в коментарях, які оцінки ставлять і коли позначають в постах у всіх соціальних мережах.
Більше про продукт →

РОЗПОВІДАЙ

хорошими коментарями з EXPIRENZA про ваш нереально смачний тірамісу за фамільним рецептом шеф-кухаря в усіх соціальних мережах закладу і в tripadvisor теж, адже заслужили!
Більше про продукт →

ЗАПИТУЙ

будь-які питання своїм клієнтам, відправляй їм на телефон детальні анкети, отримуй відповіді, які поліпшать ситуацію, і все це без складнощів з триповерховими таблицями в Excel
Більше про продукт →

ВЗАЄМОДІЙ

зі своїми клієнтами в інтерактивних простих іграх та небанально заохочуй їх за активність, а сам отримуй корисну аналітику в робочому кабінеті expirenza.
Більше про продукт →

ОЦІНЮЙ

роботу кожного свого співробітника через просту систему чайових. Клієнту більше не потрібно шукати готівку, а з підв'язаною особистою карткою кожного офіціанта легко зрозуміти, кого твої клієнти люблять сильніше.
Більше про продукт →

Відгуки наших клієнтів

«Гість який ще пару хвилин тому відчував себе недолюбленного, йому було погано, не смачно - може вийти з ресторану розуміючи, що саме тут його люблять і плекають.»
Євгеній Гусовський, pizzeria Napule, Adelle, Шоти, Osteria Pantagruel, o'cafe
Більше про продукт →
«EXPIRENZA допомагає швидко отримати відгук від гостя. Найкрутіший і корисний відгук, який ми отримали: «Все заебісь я ваще нормально поїв респект», це мій улюблений <3»
Міша Кацурін, Китайський Привіт, Тайський Привіт, В'єтнамський Привіт
Більше про продукт →
«Цінність сервісу в тому, що ми можемо моментально виправити проблему тут і зараз, поки гість знаходиться в закладі. А також це класний інструмент для мотивації персоналу»
Дмитро Кострубін, Чорноморка, Оселедцева, Анчоусна
Більше про продукт →
«З’явилась можливість стандартизувати проблеми, бачити, на яких об’єктах їх більше, і після — оперативно вирішувати їх тет-а-тет з гостями.»
Алекс Купер, Kyiv Food Market, Молодость, Cooper Burgers, Givi to Me, Odessa Food Market
Більше про продукт →
«Відгук потрапить прямо до мене, моїм партнерам і керівникам закладів, я бачу в реальному часі зауваження чи побажання, минаючи соціальні мережі.»
Ігор Сухомлин, MIMOSA Brooklyn Pizza, Fish and Pussycat, Чашка, Чайка
Більше про продукт →
«EXPIRENZA стала провідником між командою "Добробут" і клієнтом. Щоденне використання інструментів покращує комунікацію з нашими клієнтами.»
Ольга Русина, Медична мережа "Добробут"
Більше про продукт →

Індустрії які використовують expirenza

All
Retail
HoReCa
Medicine
Fitness&Spa
Hospitality
Other
Показати ще

>2 120 компаній щодня покращують якість послуг

«Понад дві тисячі проектів - як з маленькими компаніями, так і з лідерами ринку»Підключіть мене →Підключіть мене →Підключіть мене →Підключіть мене →Підключіть мене →Підключіть мене →Підключіть мене →

Не впевнені, навіщо це вашому бізнесу?

Саша допоможе розібратися, замовте зворотний дзвінок.